پاتوق تفريحي | مدل لباس | بيوگرافي بازيگران
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 9
ديروز : 7
افراد آنلاين : 1
همه : 1717
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

فال روزانه چهارشنبه 22 دي , فال و طالع بيني روز تولد چهارشنبه ?? دي ماه سال ????

فال روزانه

پارلين » فال روزانه بر اساس ماه تولد و سياره ي مربوط به شخص كه همان سياره ماه تولد ميباشد پيش بيني ميشود بيشتر اين حدسيات و پيش بيني ها چيني بوده و اين علوم بيشتر مخصوص اين سرزمين كهن ميباشد براي مشاهده فال روزانه روز تولد براي متولدين تمام ماه هاي سال در ادامه با ما همراه باشيد

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه فروردين

امروز را به خواب و استراحت اختصاص دهيد. از روزهاي آينده، فشار كاري شما زيادخواهند شد. پس براي اينكه قواي كافي داشته باشيد، امروز و فردا را بخوابيد. خواب هاي كه مي بينيد، مي تواند نشانه هايي از آينده شما داشته باشند. بي تفاوت از كنار آنها عبور نكنيد. براي يافتن آرامش بايد بيشتر به خودتان بها دهيد. از امروز تا ? هفته ديگر شاهد تغييراتي در زندگي خود خواهيد بود. به عشقتان بگويد براي اينكه بتوانيد راه خود را پيدا كنيد، به تنهايي نياز داريد تا از دستتان دلخور نشود.

سطر بعذي فال روزانهفال روزانه

فال روزانه ارديبهشت

امروز احتمالا كمي عصبي و كلافه هستيد و ممكن است هر مساله اي اعصابتان را به هم بريزد. احساس مي كنيد همه كارهاي شما با رقابت ديگران همراه شده است. اما همه را با يك چوب نزنيد. اين مساله نگرانتان كرده و تصور مي كنيد چطور مي توانيد اهداف كاري خود را با ديگران به اشتراك بگذاريد. همكاري گزينه خوبي براي امروز شما نيست. اما برعكس، در جمع بودن مي تواند تا اندازه اي از انرژي هاي منفي شما بكاهد. اگر به دنبال فرد جديد هستيد، از امروز تا ? هفته آينده مي توانيد او را ملاقات كنيد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه خرداد

دوست داريد در كار خود بهترين باشيد. براي اين مساله نبايد به دنبال معجزه باشيد. بايد تلاش كنيد. بايد چشمانتان را باز كنيد و از ديگران كمك بگيريد. اينكه كار خود را عوض كنيد يا موقعيت كنوني خود را تغيير دهيد، مي توانيد در اين مسير به شما كمك كنذ. حتي تغيير روش كاري هم اثرات سازنده اي دارد. احتمال دارد در محيط كار عاشق يكي از همكاران بشويد. همين مساله كمك مي كند تا همه تلاشتان را بكنيد تا در محل كار، كار و لذت را با هم يكي كنيد و با اشتياق بيشتري به امور و وظايف شغلي خود برسيد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه تير

از مكان هاي تنگ و تاريك مي ترسيد و به اصطلاح، تنگناترسي داريد؟ اگر قصد سفر داريد، مكان هاي را انتخاب كنيد كه اين مشخصات را نداشته باشند. شايد براي يك ماموريت كاري مجبور به سفر باشيد. هر چه كه هست، همه تلاشتان را بكنيد كه كار و سفر برايتان لذت بخش باشد و بيهوده با افكار منفي خودتان را آزار ندهيد. از امروز تا ? هفته ديگر مي توانيد منتظر آغاز يك رابطه عاشقانه يا بهبود رابطه كنوني خود باشيد. به سفر و هيجان و تفريح و خوش فكر كنيد كه در روزهاي آينده در خدمت شما خواهند بود.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه مرداد

امروز با برنامه ريزي درست دارايي مالي و وقت خود مي توانيد روزهاي بسياري خوبي در آينده نزديك براي خود بسازيد. به طور مثال، با سرمايه گذاري درست در يك پروژه يا تغيير شغل، يا به عهده گرفتن كارهاي هنري مواردي هستند كه مي توانند در اوضاع مالي زندگي شما تغيير ايجا كنند. در كنار همه اينها، به سفر و استراحت هم فكر كنيد. وقتي ذهنتان باز باشد، ناخواسته پول را به سمت خود جذب خواهيد كرد. اگر مي خواهيد بيشتر به كارهاي شخصي برسيد، اين مساله را با عشقتان در ميان بگذاريد و بخواهيد امروز شما را درك كند و تنهايتان بگذارد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه شهريور

امروز احساس مي كنيد با ديگران خيلي تفاهم نداريد و همه رفتارهاي آنها برايتان سوال ايجاد مي كند. همين مساله موجب مي شود در پشت رفتارها و حرف هاي آنها مخفي شويد و نه نظري بدهيد نه كار ويژه اي انجام دهيد. اما اينكه راستاي فكري شما با بقيه فرق داشته باشد به اين مفهوم نيست كه آنها يا شما بد هستيد. فقط با هم فرق داريد. پس گوشه عزلت نگيريد و با ديد مثبت، براي آخر هفته برنامه ريزي كنيد. اگر هم مسايل شخصي برايتان خيلي مهم تر است، با عشقتان حرف بزنيد تا احساسات امروز شما را درك كند. امروز حسابي به خودتان برسيد، استخر و ماساژ برويد و غذاهاي خوب ميل كنيد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه مهر

امروز بيشتر مراقب خودتان باشيد. بيشتر به خودتان بها دهيد و همانند شاهزاده با خود رفتار كنيد. رژيم غذايي خود را تغيير دهيد. به هم ريختگي هاي اطراف را مرتب كنيد. حتي در ذهن خود نيز افكارتان را سامان دهيد. يك روند تغيير مثبت در روزهاي آينده در انتظار شما است. احتمال اينكه در آخر هفته به سفر برويد، زياد است. امروز بيش از هميشه با عشقتان مهربان خواهيد بود و با درك بسيار خوبي كه از او داريد، مي توانيد حس هاي مثبتي به او منتقل كنيد. اين مساله كمك مي كند تا ميزان درك و توجه ميان شما بيشتر شود و روزهاي خوبي براي خود رقم بزنيد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه آبان

خودتان را توصيف كنيد. از خلاقيت و استعداد هنري كه در وجود شما هست، براي وصف توانايي هاي خود استفاده كنيد. براي اينكه از همه توان خود بهره بگيريد، اعتماد به نفس كامل داشته باشيد و با صداي بلند، ايده هايتان را بيان كنيد. يا آنها را يادداشت كنيد تا در فرصت مناسب، به مرحله اجرا در بيايند. از امروز تا ? هفته ديگر، روزهاي عاشقانه و لحظه هاي شاد در انتظار شما است. با عشقتان براي سفر برنامه بريزيد. يا در كنار هم خاطره هايي خلق كنيد كه تاكنون نداشته ايد. اگر مجرد هستيد، به دنبال فردي باشيد كه بيشتر با روحيات شما تناسب دارد و با هر كسي طرح دوستي نريزيد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه آذر

امروز زمان تغيير و نوسازي است. از امروز تا ? هفته آينده مي توانيد تغييرات بزرگي در زندگي خود ايجاد كنيد. به ترميم و تصحيح و تغيير وضعيت موجود باشيد. امروز بيشتر به وجود خود بها دهيد. غذاهاي خوب ميل كنيد. حمام آب گرم بگيريد، ماساژ برويد يا يوگا كنيد. همه كارهايي كه مي تواند موجب آسايش بيشتر روح شما بشوند را انجام دهيد و اصلا به خودتان بد نگذرانيد. از امروز تا ? هفته آينده، رابطه عاشقانه شما تغييرات بسياري را شاهد خواهد بود كه همه مثبت و عالي هستند.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه دي

در مورد خواسته ها، اهداف و افكار خود با صداي بلند حرف بزنيد. اين مساله كمك مي كند تا ديگران هم به شما كمك كنند تا بتوانيد افكار خود را پرورش دهيد و فانتزي هاي خود را به واقعيت بيشتر نزديك كنيد. اين را هميشه در خاطر داشته باشيد، تصميماتي كه دسته جمعي گرفته مي شوند، هميشه نتيجه بهتري دارند. از بحث كردن با افراد مخالف دست برداريد. آنها فقط وقت شما را مي گيرند و زمانتان را هدر مي دهند. از امروز تا ? هفته آينده تغييرات مثبت خوبي در زندگي عاطفي شما ايجا مي شود و مي توانيد از هيجان و عشق زيادي بهره مند شويد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه بهمن

باز هم مسايل پولي همه ذهنتان را پر كرده است. دايم به دنبال راهي براي افزايش درآمدتان هستيد. از امروز تا ? هفته ديگر، يك روند جديد در زندگي شما اغاز مي شود. اول از همه بايد اعتماد به نفس داشته باشيد تا استعدادهايتان را كشف كنيد. سپس به واسطه آنها، راه هاي جديدي براي كسب درآمد بيشتر پيدا كنيد. ورزش و تغذيه درست را در دستور كار خود قرار دهيد. بايد از فضاي استرس و ناراحتي دور باشيد. براي اين منظور، به رابطه عاشقانه تان هيجان زياد بدهيد.

سطر بعذي فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه اسفند

امروز مجبور نيسيتد براي جلب توجه ديگران تلاش كنيد. اگر برخي از افرا خيلي همفاز شما نبودند، مهم نيست. مهم اين است كه خودتان از كارهاي خود راضي باشيد. براي اينكه آرزوها و اهدافتان رابرآورده كنيد، اعتماد به نفس داشته باشيد. ورزش كنيد و به خوردن خوراكي ها و نوشيدني هاي سالم روي بياوريد. ذهنتان مملو از ايده هاي خوب است، آنها را با صداي بلند بيان كنيد. همه اطرافيان در انتظار طرح هايتان هستند. فقط بايد خودتان را باور داشته باشيد. اگر مجرد هستيد، از امروز تا چند هفته ديگر با فرد موردعلاقه تان آشنا خواهيد شد و يك رابطه دوطرفه بسيار خوب را آغاز خواهيد كرد.

سطر بعذي فال روزانه

فال و طالع بيني روزانه ماه تولد | فال روزانه ماه تولد

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: بيوگرافي بازيگران
[ ۲۲ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۲:۱۷ ] [ وب مستر ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

پاتوق تفريحي | مدل لباس | بيوگرافي بازيگران
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب