پاتوق تفريحي | مدل لباس | بيوگرافي بازيگران
نويسندگان
لينک دوستان
لينكي ثبت نشده است
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 30
ديروز : 7
افراد آنلاين : 1
همه : 1738
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

از بيوگرافي تا عكس هاي جديد نعيمه نظام دوست + همسرش و علت چاقي نعيمه نظام دوست از زبان خودش

نعيمه نظام دوست

نعيمه نظام‌ دوست متولد ?? آبان ???? در تهران ، بازيگر سينما ، تلويزيون و تئاتر است

خانم نعيمه نظام دوست  داراي ديپلم علوم تجربي است و از سال ???? كار بازيگري را در گروه‌هاي آزاد تئاتر آغاز كرد.سپس در مجموعه نوروز ?? بازي كرد . نظام‌دوست به طور حرفه‌اي با ساعت خوش و در سال ???? وارد عرصه بازيگري شد. چهار خواهر دارد كه خودش فرزند سوم خانواده است به غير از او كسي در خانواده شان كار هنري نكرده پدرش چند سال پيش فوت كرده است. در سينما دوستان زيادي از جمله ماه چهره خليلي ، مريم اميرجلالي ، الناز شاكردوست و ليدا عباسي را دارد. درسال ???? با برنامه ساعت خوش به طور حرفه در سريال ها و فيلم ها شروع به بازي كرد.

همسر نعيمه نظام دوست :

وي تا كنون ازدواج نكرده است و مجرد است . آخرين كار وي در تلويزيون حضور در سريال همسايه ها (در نقش كمنداني ) به كارگرداني مهران غفوريان مي باشد كه ايام پاييز و زمستان ?? از شبكه دوم پخش ميگردد.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

علت چاقي نعيمه نظام دوست از زبان خودش

نعيمه  نظام دوست در يك برنامه تلويزيوني  كه با موضوع “درمان‌هاي چاقي و لاغري و روش‌هاي شايع آن” پخش مي‌شد، در پاسخ به لواساني كه چرا به يك باره اضافه وزن پيدا كرديد، گفت: واقعيت اين است كه من به طور ناگهاني اضافه وزن پيدا كردم. اين اضافه وزن به بازي در نقش خاصي هم مرتبط نبود و كاملا شخصي اتفاق افتاد. ضمن اينكه در مقطعي به دليل بيماري مجبور بودم از آمپول كورتون استفاده كنم كه اين موضوع هم در اضافه شدن وزنم موثر بود و در نهايت امروز وزن من به ??? كيلوگرم رسيده است.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

وي درباره تلاش براي كاهش وزن تأكيد كرد: سه سال پيش عمل بالون معده را امتحان كردم كه واقعا تجربه بدي بود. در حالت طبيعي و استاندارد بالون بايد تا شش ماه در بدن باقي بماند اما متاسفانه دكتر من با بي تفاوتي و بي دقتي خارج كردن بالون از داخل بدنم را فراموش كرده بود! بعد از هشت ماه خودم با او تماس گرفتم و در مورد خارج كردن بالون از معده‌ام سوال كردم كه پزشكم در كمال تعجب گفت: من اين موضوع را فراموش كرده بودم! شما بايد زودتر براي خارج كردن بالون اقدام مي‌كردي! اكنون احتمالا معده و روده‌ات با مشكل مواجه شده است.

اين بازيگر كمدي ادامه داد: اين بي احتياطي باعث شده بود در اثر حضور بيش از حد استاندارد بالون در معده‌ام، حجم آن افزايش پيدا كرده و در نهايت نه تنها اين عمل به كاهش وزنم كمكي نكرد، بلكه چند ماه بعد ?? كيلو ديگر هم به وزنم اضافه شد.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

اردكاني پزشك حاضر در برنامه نيز در اين خصوص اظهار كرد: بالون راه درمان قطعي براي چاقي نيست بلكه مقدمه‌اي براي آماده شدن بيمار براي عمل جراحي اصلي است.

در بخش ديگري از “كافه سوال” نظام دوست در حالي كه به شدت متاثر شده بود، به خاطره تلخي از يكي از اقوامش اشاره كرد و گفت: متاسفانه همين اواخر، همسر پسرخاله‌ام كه خانم جواني هم بود، عمل بالون را انجام داد كه متاسفانه بالون نزديك قلب باز شده بود و باعث ايست قلبي او و در نهايت مرگش شد.

اردكاني نيز مطرح شدن نام عمل‌هاي جراحي لاغري از قبيل ليپوساكشن، ليپوليز و … را به عنوان درمان قطعي چاقي رد و اظهار كرد: اين روش‌ها فقط به صورت موضعي باعث كاهش تجمع چربي در يك ناحيه از بدن مي‌شود.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

لبخند و نشاندن آن بر لب مخاطب يكي از دشواري‌هاي عرصه فيلم و سريال‌سازي است؛ آن‌هم در قبال مردمي كه سخت مي‌خندند؛ ازجمله بازيگران فعال در اين وادي نعيمه نظام‌دوست است، بازيگري كه به‌گفته خودش انسان بگو‌بخندي است، او فعاليت در زمينه طنز را دوست دارد و از شاد‌كردن مخاطب رضايتمند است؛ بازيگر Actor سريال «همسايه‌ها» همزمان در «محله گل‌و‌بلبل» نيز كار مي‌كند، گپي دوستانه با او زده‌ايم كه در ادامه مشاهده مي‌كنيد.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

درچند سال اخير شما را به‌عنوان بازيگر ژانر طنز مي‌شناسيم چراكه در اين نقش‌ها بيشتر ديده شده و كار كرده‌ايد، اين روند تعمدي بوده يا پيشنهاداتي كه به شما شده است همگي براي حضور در كارهاي طنز بوده‌اند؟

من كار خود را از ابتدا با كار تئاتر سنتي، طنز وكمدي آغاز كردم، شروع فعاليتم در تلويزيون هم از سال ?? با كاري طنز به‌كارگرداني حسين‌ فردرو بود كه بعد از آن هم «ساعت خوش» را كار كردم؛ اما بعد از همه اين‌ها وارد فضاي جدي شدم و بسياري از نقش‌هايي كه ايفا كردم در قالبي كاملا جدي بودند. البته در اين فواصل به كارهاي پشت‌صحنه‌اي هم مشغول بودم، تا اين‌كه از سال ?? به‌طور ناخودآگاه فضاي كاري‌ام تغيير كرد، چراكه پيشنهادهايي كه براي بازي، چه در سينما Cinema و چه در تلويزيون داشتم همه با حال‌و‌هواي كمدي و طنز بودند و اين باعث شد تا مسير حركتي من عوض شود. از طرفي احساس مي‌كردم كه چقدر حس خوبي است كه بتواني لبخند را بر لبان مردم بنشاني و آن‌ها را شاد كني. مردمي كه كمتر شاد مي‌شوند و كمتر مي‌خندند، احساس كردم با اين شرايط و اين‌گونه كاركردن يعني با خنداندن مردم، بهتر مي‌توانم دين خود را ادا كنم. البته نمي‌دانم در اين مسير چقدر موفق بوده‌ام، با شادكردن مردم حس‌و‌حال خوبي به خودم دست مي‌دهد.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

وجود اين احساسات و تصميم‌گيري براي انتخاب ژانري كه در آن فعال هستيد چقدر به روحيات ذاتي و خلق‌و‌خوي خودتان مربوط است؟ تا چه‌اندازه خودتان ذاتا طنازيد؟

آدم بگو‌بخندي هستم و حس‌و‌حال شاد و شوخ‌طبعي دارم اما همان‌طور كه مي‌دانيد هريك از ما انسان‌ها داراي درونيات مختص به خود هستيم و فضايي داريم كه مخصوص خودمان است؛ شايد زماني باشد كه حال حرف‌زدن با كسي را هم نداشته باشيم، بسياري از لحظات زندگي ما هم مانند بسياري از انسان‌هاست؛ اما برخي افراد درون‌گرا هستند و خيلي كم مي‌خندند و در اكثر مواقع كه آن‌ها را مي‌بيني جدي هستند، اما من نه! اين‌طور نيستم و هميشه مشغول بگو‌ بخندم، حتي اگر من را در كوچه و خيابان و فضاي غيركاري هم ببينيد به‌همين شكل هستم، سعي مي‌كنم هميشه شاد باشم. حتي اگر بدترين مشكلات را هم داشته باشم، زماني كه سر لوكيشن حاضر مي‌شوم تلاش مي‌كنم شاد باشم و احساس خوبي را به اطرافيانم منتقل كنم. عقيده دارم زمان براي زندگي كوتاه است بنابراين وقتي مي‌توانيم دل آدم‌ها را شاد كنيم… چرا كه نه! اين كار بهتري است.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

براي حضور در سريال «همسايه‌ها» چه مراحلي را پشت‌سر گذاشتيد؟ قرار گرفتن در كنار بازيگران عرصه طنز كه جزو حرفه‌اي‌هاي اين ژانر محسوب مي‌شوند چگونه است؟

با تعدادي از دوستان حاضر در اين سريال مثل مهران غفوريان و جواد رضويان سابقه همكاري داشتم؛ چندين‌بار هم تا پاي قرارداد براي همكاري با آرش معيريان در كارهاي سينمايي‌اش پيش رفته بودم كه هيچ‌كدام به سرانجام نرسيدند(حتي براي برخي قرارداد هم بسته شد اما لحظه آخر يا كار ديگري كه در آن مشغول بودم اجازه نداد يا اتفاقات ديگر مانع همكاري شد)؛ به‌همين خاطر اين‌بار كه به من پيشنهاد حضور در سريال را دادند گفتند كه بيا اين طلسم را بشكنيم و با هم كار كنيم كه من هم استقبال كردم و قرارداد بسته و شروع به كار كرديم اما اتفاقي براي معيريان افتاد كه مجبور شدند به خاطر سلامتي‌شان از كار كناره‌گيري كرده و مهران غفوريان جايگزين او شد.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

كار با غفوريان چطور است؟

مهران غفوريان از دوستان و همكاران قديمي من است و ما مي‌بايست در اين كار پشتيبان او مي‌بوديم و از او حمايت مي‌كرديم تا ادامه كار را نيز با او به‌پيش ببريم.

پخش چند قسمت از «همسايه‌ها» در شبكه دو سيما و انتقال آن به شبكه نسيم براي شما به‌عنوان يكي از بازيگران سريال اتفاق خوشايندي بود؟

اولين‌بار اين خبر را هنگام كار سر برنامه محله «محله گل‌و‌بلبل» شنيدم؛ در ابتدا باور نكردم و حال خوبي نداشتم؛ راستش من از شنيدن اين خبر ناراحت شدم، درحالي‌كه بسياري از دوستان از آن اتفاق استقبال كردند اما من نه! به اين دليل كه شبكه يك و دو شبكه‌هاي ملي رسانه ما هستند، شما در هر كجاي كشور كه باشيد امكان دسترسي به اين دو شبكه را داريد اما در مورد شبكه نسيم اين‌طور نيست، من شبكه نسيم را ندارم؛ اين شبكه‌ها به‌مثابه خانه ما هستند، زماني كه من كارم را شروع كردم همين دو شبكه وجود داشتند، اين اتفاق مثل بيرون‌كردن ما از خانه‌مان بود و من كمي دلم شكست اما اميدوارم براي اين سريال در شبكه نسيم هم اتفاقات خوبي بيفتد و كار مورد استقبال قرار بگيرد.

پيشنهاد همكاري و بازيگري از جانب شبكه‌هاي ماهواره‌اي و تلويزيون‌هاي خارجي داشتيد؟

بله! در همان آغاز جذب بازيگران، من جزو اولين كساني بودم كه براي همكاري تماس گرفتند اما من نپذيرفتم.

علت ردكردن اين پيشنهاد چه بود؟

من قبول نكردم چون مي‌خواهم در مملكت خودم كار كنم، چرا بايد به آن شبكه‌ها بروم!

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

نظرتان درخصوص كساني كه اين پيشنهاد را قبول كردند و با اين شبكه‌ها پيوستند چيست؟

نظري در مورد آن‌ها نمي‌دهم، به اين دليل كه آن دوستان هم به‌معناي واقعي گرفتار بودند، برخي از آن‌ها چند سالي بود كه سر كاري نرفته و بيكار بودند (روي صحبت من با كساني نيست كه در اين عرصه شناخته‌شده نيستند و به اين شبكه‌ها رفته‌اند)، كساني كه جزو بازيگران معروف كشورمان بودند و پيشنهاد را قبول كردند گاهي براي خرج و مخارج زندگي‌شان با مشكل مواجه مي‌شدند، بازيگر جز بازيگري كاري بلد نيست، چه كاري جز بازيگري مي‌تواند انجام دهد، از طرفي مردم هم توقع ندارند يك بازيگر را در شغل ديگري ببينند، به‌طور‌مثال يك بازيگر نمي‌تواند به‌عنوان يك فروشنده در مغازه‌اي فعاليت كند، بنا به همه اين دلايل من نمي‌توانم درباره آن‌ها قضاوت Judgment كنم و البته اين اجازه را هيچ‌وقت به خودم نمي‌دهم، تا جايي كه بتوانم خوبي افراد را مي‌گويم و توانايي قضاوت كسي را ندارم، احساس مي‌كنم من در حد و‌ اندازه‌اي نيستم كه كسي را قضاوت كنم؛ همه ما بندگان خدا هستيم و اين كار قشنگ نيست.

اگر در جريان باشيد، هنرمندان و البته بازيگراني در فضاهاي مجازي و از طريق اين شبكه‌ها و حضور در مراسم‌هاي مختلف براي خود منبع درآمدي درنظر گرفته‌اند، شما چقدر با اين اتفاق موافقيد؟

به‌نظر من مشاركت بازيگران در اين فضا‌ها كار بدي نيست، ممكن است مواقعي ما همزمان سر دو كار بوده و از آن طرف شش ماه هم بيكار باشيم، زندگي من بازيگر در اين شش ماه خرج دارد، شايد با اين اقدامات و فعاليت‌ها در فضاي مجازي منبع درآمدي وجود داشته باشد كه باعث گذران زندگي آن‌ها باشد البته اگر در آن زياده‌روي نشود بد نيست.
آيا خودتان هم از اين طريق درآمدي داشتيد؟

خير! تعداد افراد حاضر در صفحه اينستاگرام من واقعي هستند؛ به‌همين تعدادي كه هستند راضي‌ام، احساس مي‌كنم يكسري دوست جديد دارم اما هيچ‌وقت در اين فضا تجارت نكرده و درآمد‌زايي نداشته‌ام، ممكن است دوستي هديه‌اي به من داده باشد و من آن را در صفحه‌ام قرار داده و تبليغ كرده باشم اما هرگز در ازاي گرفتن مبلغي از فضاي مجازي و صفحه‌ام استفاده نكرده‌ام.

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

از كار در «محله گل‌و‌بلبل» هم بگوييد.

كار در اين برنامه همچنان ادامه دارد، احساس بسيار خوبي از حضور در آن دارم، علاقه زيادي به فضاي عروسكي و دلي برنامه دارم كه با هيچ‌چيزي آن را عوض نمي‌كنم.

روند ساخت در ادامه به‌شكلي است؟

همان‌طور كه مي‌دانيد خانم‌ها شريفي‌نيا و خوئيني‌ها به‌كار اضافه شدند، بازيگران چهره و شناخته شده سينما و تلويزيون مهمان برنامه مي‌شوند، بازيگران براي حضور در «محله گل‌و‌بلبل» استقبال بسيار خوبي دارند، من از اين بابت خيلي خوشحالم كه كارمان به ‌جايي رسيده است كه در ژانر كودك، بزرگان سينما و تلويزيون به‌حضور در كنار ما علاقه‌مندند، اين اتفاق براي ما حس خوبي را به‌همراه دارد، خدا را شكر «محله گل‌و‌بلبل» مورد استقبال عموم قرار گرفته است و همه آن را دوست دارند و حتي كساني كه بچه ندارند، بيننده برنامه هستند.

چقدر از كار شما باقي‌مانده است؟

احتمالا تا آخر ارديبهشت سركار هستيم. درپايان دوست دارم بگويم كه اميدوارم مردم «همسايه‌ها» را دوست داشته باشند و مورد استقبال قرار بگيرد، كاش مردم كار را ببينند و زودتر از موعد آن را قضاوت نكنند، اجازه دهند چند قسمتي از پخش كار بگذرد و بعد نظرات خود را ارائه كنند، به‌هر‌حال يك گروه زحمت مي‌كشند؛ چه بد، چه خوب، بنابراين با چوب نقد بر سر آن نكوبند؛ كمي تحمل كنند شايد در ادامه بيشتر مورد استقبال قرار بگيرد و شاهد اتفاقات بهتري در آن باشيم و اميدوارم همگي در برابر مردم سربلند باشيم

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

عكس هاي جديد نعيمه نظام دوست

نعيمه نظام دوست در سينما

بر بوم زمان (اپيزود اول) ????

بر بوم زمان (اپيزود دوم) ????

توفيق اجباري ????

سن پترزبورگ ????

چراغ قرمز ????

كنسرت روي آب ????

ما خونه نيستيم ????

ساكن خانه چوبي ????

برج آرام ????

آذر، شهدخت، پرويز و ديگران ????

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

نعيمه نظام دوست در تلويزيون

نوروز ?? ????

ساعت خوش ????

شن هاي كف رودخانه ????

باغ شيشه اي ????

روزهاي زندگي ????-????

پليس جوان ????

ريحانه ????

چارديواري ????

روز حسرت ????

زير هشت ????

لطفاً دور نزنيم ????

ساختمان پزشكان ????

كسي خوابه؟ ????

خانه اجاره اي ????

خانه اجاره اي ? ????

باغ سرهنگ ????

محله گل و بلبل ????

بيوگرافي نعيمه نظام دوست

بيوگرافي بازيگران » بيوگرافي و عكس هاي جديد نعيمه نظام دوست + همسرش

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: بيوگرافي بازيگران
[ ۱۷ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۵۴:۳۷ ] [ وب مستر ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

پاتوق تفريحي | مدل لباس | بيوگرافي بازيگران
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب